Diskuter i RBK Forum
RBK.no nyhetsbrev
Siste nyheter
- 20.03 Dette er Start
- 20.03 RBK kuppet Torget
- 20.03 Steffen: - Føler meg bra
- 19.03 Knallforhold på mandag
- 19.03 Iskald avslutter
- 19.03 Ciljan trør i graset
- 18.03 - Hulsker kan bare forsøke
- 18.03 Tilbake fredag
- 18.03 Ingen krise uten CL
- 18.03 Lagbildet 2010
Siste talentnyheter
- 19.03 Arbeidet bak talentene
- 17.03 Utfordrere i scoringsform
- 15.03 Tre RBKere til EM-kvalik
- 15.03 Møter Atalanta og Bayer Leverkusen
- 14.03 Kvalifiserte seg til NM
Nils er tilbake i flomlyset på Lerkendal. Med seg har han Mini, Gøran, Vadim, Steffen og en viktig melding til deg.
GOSSIP BOYZ: Vadim og Steffen er i gang med innspillingen av sine åtte RBKTV-oppgaver.
ADVENTSMORO: Mini og Gøran har også rigget sitt studio, og skal lage åtte episoder.
1.desember sparker RBK.no i gang det som bør bli årets mest underholdende julekalender. Super-Nils skal spille inn totalt åtte av de 24 episodene.
- Det er bare å følge med. De andre fire skal jo også bidra, men kvaliteten tar jeg meg av, sier Super-Nils i kjent stil.
De andre i denne sammenhengen er to tidligere storspillere ved navn Gøran Sørloth og Mini Jakobsen, samt våre egne Gossip Boyz Vadim Demidov og Steffen Iversen.
- Vi snakker om nåværende fotballspillere vi kjenner, og seerne skal gjette hvem, sier Ivers og Demi i kor.
- Æ å han Gøran har fuinne fræm til noen vanskelige oppgava, sier nordlendingen Mini, som sammen med kompis Sørloth lover oppgaver om norsk fotball generelt.
De to parene og Super-Nils deler på årets julekalender, og vil komme innom åtte ganger hver med underholdende fotballoppgaver på RBKTV frem mot julaften. Du som ser på og svarer på spørsmål, blir med i trekningen om daglige gaver fra RBK Shop. I tillegg blir alle som er med og svarer med i kampen om to sesongkort gull.
RBK.no julekalender har premiere tirsdag 1.desember klokka 10. Nye episoder legges ut hver formiddag til og med julaften.


