VEILEDNING: Les her hvordan du setter din offisielle nyhetsportal for RBK-nyheter som startside.
I og med at TV-avtalen nå premierer klubbenes satsing på nett kan du hjelpe klubben i ditt hjerte til nye inntekter i årene som kommer. Tellingen startet allerede 1. januar 2009, og det enkleste og beste du som supporter kan gjøre, er å sette RBK.no som startside nå.
Du kan velge mellom å ha RBK.no som din eneste startside, eller ha den i tillegg til den du har i dag.
INTERNET EXPLORER:
Har du Internet Explorer trenger du bare å trykke her: Sett som startside. Da får du valget mellom å sette RBK.no som din eneste startside, eller å ha den i tillegg til din nåværende.
Du kan også manuelt sette RBK.no som startside ved å velge "Verktøy" og "Internettinnstillinger" i din nettleser.
FIREFOX
I FireFox må du redigere internettinnstillingene, men det er en enkel og rask prosess.
Gå inn på "Verktøy" og "Innstillinger" i din FireFox-nettleser. Der finner du startside-innstillingene. Skriv inn http://www.rbk.no og trykk ok. Ønsker du flere startsider som åpnes i hver sin fane, kan du skille adressene med et skilletegn | som vist på bildet:
OPERA:
Gå til "Verktøy" og "Innstillinger". Dersom du allerede er på RBK.no, kan du trykke på "Bruk aktiv side". Hvis ikke, kan du enkelt skrive inn http://www.rbk.no som vist på bildet:


