
Dette skjer i Fanzone lørdag
Troillungen kommer! Det blir aktiviteter for barna, ansiktsmaling, konkurranser og mye mer. Rosenborg møter Vålerenga i Toppserien på Lerkendal.
På lørdag kl 13:30 er det duket for storkamp på Lerkendal når Rosenborg Kvinner spiller mot Vålerenga. Det er mye som står på spill i denne kampen, ved seier er vi klare for Champions League-kvalik.
Har du eller ditt lag lyst til å bli en del av Troillongan, den nye supportergruppen til kvinnelaget, kan dere ta kontakt med Amanda på e-post [email protected].
Fanzone åpner som vanlig to timer før kamp og der er det masse aktiviteter for barna, liv og røre mens man lader opp til kamp.
Fanzone (åpen 11:30–13:00)
- Troillungen kommer
- Møller Bil er kampdagsponsor og byr på fotobooth og konkurranser
- Adresseavisen stiller med ansiktsmaling
- Coop kommer med ballbinge og lykkehjul
- Pepsi Max-bussen kommer med silent disco
- SpareBank 1 SMN stiller med perlestasjon
- Byåsen Bakeri og Nabolaget Bagel byr på masse godsaker
- Dominos er åpen
- Rosenborg Shop er åpen fra 10:00-15:00
Se her hvordan du kan reise grønt til kampen.
Før kampstart vil det også bli prisutdeling til alle kretsmestere, mens det etter kamp vil bli sølv- eller bronseseremoni for A-laget.