Nå er kampene spikret

Se TV-oppsettet for resten av sesongen.

Annonse:

Norges Fotballforbund og rettighetshaver Discovery har bestemt TV-kamper for resten av sesongen. Det betyr også at nå er kampene spikret.

Den eneste forandringen som kan komme er nest siste serierunde som er lagt til søndag 24. november. Hele runden går som alltid samtidig, men vil bli flyttet frem til lørdag hvis Rosenborg spiller Champions League tirsdag i uken før.

Hjemmekampene mot Molde og Brann spilles begge søndag klokka 20.00.

Her er hele oppsettet:

15.09.2019søndag18.00Viking-OddES+3
15.09.2019søndag18.00Strømsgodset-Ranheim TFES+2
15.09.2019søndag18.00Haugesund-MjøndalenES+4
15.09.2019søndag20.00Kristiansund-BrannESN
16.09.2019mandag19.00Sarpsborg 08-VålerengaMAX
14.09.2019lørdag18.00Rosenborg-LillestrømESN
15.09.2019søndag18.00Molde-TromsøESN
15.09.2019søndag18.00Bodø/Glimt-StabækES+1
22.09.2019søndag18.00Ranheim TF-Bodø/GlimtES3
22.09.2019søndag18.00Odd-Sarpsborg 08ES+4
22.09.2019søndag18.00Tromsø-StrømsgodsetES+1
22.09.2019søndag20.00Mjøndalen-RosenborgESN
21.09.2019lørdag18.00Brann-HaugesundESN
22.09.2019søndag18.00Lillestrøm-KristiansundES+2
23.09.2019mandag19.00Stabæk-MoldeMAX
22.09.2019søndag18.00Vålerenga-VikingESN
29.09.2019søndag18.00Strømsgodset-OddES+2
28.09.2019lørdag20.00Rosenborg-BrannTVN
29.09.2019søndag18.00Molde-LillestrømES+1
29.09.2019søndag18.00Vålerenga-Ranheim TFES+3
29.09.2019søndag18.00Kristiansund-HaugesundES+4
30.09.2019mandag19.00Viking-MjøndalenMAX
29.09.2019søndag18.00Sarpsborg 08-StabækESN
29.09.2019søndag20.00Bodø/Glimt-TromsøESN
06.10.2019søndag18.00Haugesund-RosenborgES+1
06.10.2019søndag20.00Brann-MoldeTVN
05.10.2019lørdag18.00Odd-VålerengaESN
06.10.2019søndag18.00Lillestrøm-Bodø/GlimtESN
06.10.2019søndag18.00Ranheim TF-Sarpsborg 08ES+3
04.10.2019fredag19.00Mjøndalen-StrømsgodsetMAX
06.10.2019søndag18.00Stabæk-VikingES+2
06.10.2019søndag18.00Tromsø-KristiansundES+4
20.10.2019søndag18.00Ranheim TF-OddES+2
19.10.2019lørdag18.00Kristiansund-RosenborgESN
21.10.2019mandag19.00Bodø/Glimt-MjøndalenMAX
20.10.2019søndag18.00Strømsgodset-LillestrømES+3
20.10.2019søndag18.00Molde-HaugesundESN
20.10.2019søndag20.00Sarpsborg 08-BrannESN
20.10.2019søndag18.00Viking-TromsøES+1
19.10.2019lørdag20.15Vålerenga-StabækESN
28.10.2019mandag19.00Brann-Bodø/GlimtMAX
26.10.2019lørdag16.00Lillestrøm-VålerengaESN
27.10.2019søndag18.00Kristiansund-VikingES+1
27.10.2019søndag18.00Tromsø-Ranheim TFES+4
27.10.2019søndag18.00Mjøndalen-Sarpsborg 08ES+2
27.10.2019søndag18.00Stabæk-OddESN
27.10.2019søndag18.00Haugesund-StrømsgodsetES+3
27.10.2019søndag20.00Rosenborg-MoldeTVN
03.11.2019søndag18.00Ranheim TF-StabækES+3
03.11.2019søndag18.00Viking-LillestrømES+1
03.11.2019søndag18.00Bodø/Glimt-HaugesundESN
01.11.2019fredag19.00Strømsgodset-RosenborgMAX
03.11.2019søndag18.00Sarpsborg 08-TromsøES+2
04.11.2019mandag19.00Odd-MjøndalenMAX
02.11.2019lørdag18.00Molde-KristiansundESN
03.11.2019søndag20.00Vålerenga-BrannTVN
10.11.2019søndag18.00Mjøndalen-Ranheim TFES+4
10.11.2019søndag18.00Kristiansund-Sarpsborg 08ES+2
10.11.2019søndag20.00Rosenborg-Bodø/GlimtESN
10.11.2019søndag18.00Molde-StrømsgodsetESN
08.11.2019fredag19.00Brann-OddMAX
10.11.2019søndag18.00Lillestrøm-StabækES+3
10.11.2019søndag18.00Tromsø-VålerengaES+1
09.11.2019lørdag18.00Haugesund-VikingESN
24.11.2019søndag18.00Ranheim TF-LillestrømTBA
24.11.2019søndag18.00Strømsgodset-BrannTBA
24.11.2019søndag18.00Odd-TromsøTBA
24.11.2019søndag18.00Viking-RosenborgTBA
24.11.2019søndag18.00Bodø/Glimt-KristiansundTBA
24.11.2019søndag18.00Sarpsborg 08-HaugesundTBA
24.11.2019søndag18.00Stabæk-MjøndalenTBA
24.11.2019søndag18.00Vålerenga-MoldeTBA
01.12.2019søndag18.00Tromsø-StabækTBA
01.12.2019søndag18.00Mjøndalen-VålerengaTBA
01.12.2019søndag18.00Kristiansund-StrømsgodsetTBA
01.12.2019søndag18.00Haugesund-OddTBA
01.12.2019søndag18.00Lillestrøm-Sarpsborg 08TBA
01.12.2019søndag18.00Brann-VikingTBA
01.12.2019søndag18.00Rosenborg-Ranheim TFTBA
01.12.2019søndag18.00Molde-Bodø/GlimtTBA
Annonse fra Eliteserien: