
Toppkamp i Toppserien på Lerkendal
Rosenborg mot Brann i Toppserien på Lerkendal stadion 3. juni kl 13:00. Kvinner
Lørdag 3. juni kl 13:00 møter A-lag kvinner i Rosenborg fjorårets serievinner SK Brann Kvinner til toppkamp på Lerkendal stadion i Toppserien. Fjorårets oppgjør, på Lerkendal, endte med 1–0 til Rosenborg, TV-serie på NRK og publikumsrekord. Vi gleder oss veldig til den nye kampen – dette vil du ikke gå glipp av!
Sterk vekst og vi kjemper om gull
Fotball for kvinner er i sterk vekst. Vårt A-lag i Toppserien har hatt en meget fin økning i publikumstallene på Koteng Arena hittil i år, og nå ønsker vi å se hvor mange vi kan oppnå i storstua Lerkendal stadion. Har du ikke sett A-lag kvinner i aksjon enda så er tiden inne. Dette laget spiller særdeles god fotball – så god at vi går for gull!
Stor fotballdag med Fanzone og toppfotball
I tillegg til Toppkamp i Toppserien blir det stor Fanzone på Lerkendal. Mange spennende aktiviteter og konkurranser fra våre samarbeidspartnere gjør oppvarmingen til kampstart ekstra morsom. Selvfølgelig kommer også Troillongen og ikke minst Toppsi!
Vi gleder oss til toppkamp på Lerkendal stadion for A-lag kvinner i Rosenborg. Vi håper å se DEG på tribunen!
.jpg)