Dette skjer i Fanzone søndag

Troillungen kommer! Det blir aktiviteter for barna, ansiktsmaling, konkurranser og mye mer. Rosenborg møter Kristiansund til høstsesongens første seriekamp på Lerkendal.

Annonse:

Alexander Freyrs Rosenborg vant 2–1 over Molde i generalprøven søndag. Til helgen velger den ordentlige debuten foran Lerkendal-publikummet. Høstjakten starter søndag kl 17:00 hjemme mot Kristiansund BK.

Værmeldingen varsler om 20 grader og sol, så dette er en glimrende anledning til å oppleve fotball live, og ikke bare på TV.

Kjøp billetter her

Fanzone (åpen 15:00–16:30)  

Fanzone åpner som vanlig to timer før kamp og der er det masse aktiviteter for barna – liv og røre mens man lader opp til kamp.

  • Besøk fra sport
  • Dominos har åpent telt og servering
  • Adresseavisen tilbyr ansiktsmaling
  • Altibox byr på fotballdart
  • Slatlem har utstilling
  • Elden er der med stand
  • Coop kommer med ballbinge
  • Troillungen kommer
  • The Tacotruck har utsalg
  • Snurr selger egen bakst
  • Coop familierestaurant er åpen fra 15:00
  • Rosenborg Shop er åpen fra 12:00–19:30

Se her hvordan du kan reise grønt til kampen.

Mat før kampen  

Også i denne sesongen kan du kjøpe Sabruras kjente sushibuffet på COOP Familierestaurant.

God drikke får du servert i Øvre Øst-puben (18 års aldersgrense) . 

Bistroen på Scandic Lerkendal er åpen. Og det er også en kiosk i Fanzone på Nils Arne Eggens plass.  

RBK Shop   

Supporterbutikken på Lerkendal har åpent fra kl 12:00–19:30 og der kan du kjøpe årets nye spilletrøyer!  I tillegg til mange gode tilbud.

Annonse fra Eliteserien: