Fikk sesongkort i påskjønnelse

Marcus Knutsen er Fotball etter skoletids (FES) ivrigste deltaker. Rosenborg overrasket han med to sesongkort til årets sesong.

Annonse:

Marcus Knutsen har vært deltager ved Fotball etter skoletid (FES) i flere år. Nylig ble han også den første som meldte seg på 5 av 5 dager i uka. 

- Marcus har vært med oss i årevis, og var såpass ivrig at han startet opp hos RBK FES ett år før han egentlig var gammel nok. Han har også vært en av svært få som er hos oss flere enn 2 ganger i uka. Nylig meldte han seg på 5 av 5 dager i uka, og vi syntes derfor det var på sin plass med en oppmerksomhet fra oss i RBK Skolen og klubben for øvrig, sier prosjektmedarbeider ved RBK Skolen, Mats Langmo Karlstrøm

Les mer om Fotballe etter skoletid og RBK Skolen her

Oppmerksomheten fra klubben er to sesongkort til årets sesong. Og da var det selvfølgelig stas å møte Pål-André Helland for å få overlevert påskjønnelsen.

- Han er vår mest trofaste deltaker noen sinne, og viser hver eneste trening et stort engasjement for fotball. Først og fremst er han en tvers igjennom real gutt. I tillegg har han forbedret seg ferdighetsmessig over disse årene, og det er herlig å se spillere som han som kommer og gjør sitt beste hver eneste dag. Det virker ikke som han får nok fotball, og vi er veldig glade for å ha Marcus hos oss. Vi håper sesongkortene gir han og morfar stor glede, og at det inspirerer til videre fotballaktivitet, sier Langmo Karlstrøm. 

 

Annonse fra Eliteserien: