Ansatte

Oversikt over ansatte i Rosenborg Ballklub.

Annonse:

Administrasjon

Tove-Moe-Dyrhaug.jpg

Daglig leder og arrangementssjef:
Tove Moe Dyrhaug  - 481 80 740  - tove.dyrhaug@rbk.no

Sportslig avdeling A-lag

kare-ingebrigtsen.jpg

Hovedtrener:
Kåre Ingebrigtsen
Sportslig leder:
Stig Inge Bjørnebye 
Sjefspeider:
Hallvar Thoresen 
Assistenttrener: 
Erik Hoftun 
Assistenttrener/analyseansvarlig:
Hugo Pereira
Keepertrener/logistikkansvarlig:
Jørn Jamtfall - 915 91 001jorn.jamtfall@rbk.no
Fysisk trener/Fysioterapeut:
Christian Thorbjørnsen - christian.thorbjornsen@rbk.no
Med. koordinator fysioterapeut/osteopat:
Haakon Schwabe,  - 959 59 539 - haakon.schwabe@rbk.no
Trener:
Vebjørn Rodal
Materialforvalter:
Gunnar Stene - 911 74 133 - gunnar.stene@rbk.no
Kostholdsekspert:
Henning Svendsen
Leger:
Ketil Holen
Jon Olav Drogset

SalMar Akademiet

Akademileder:
Rini Coolen - rini.coolen@rbk.no
Utviklingsleder:
Tore Grønning - 907 61 540 - tore.gronning@rbk.no
Hovedtrener RBK2: 
Trond Henriksen - 915 91 031 - trond.henriksen@rbk.no
Ass. trener RBK2:
Gert Heerkes - gert.heerkes@rbk.no
Hovedtrener G16:
Gerhard Wermink - gerhard.wermink@rbk.no
Ass. trener G16:
Vegard Skorstad - 988 68 188 - vegard.skorstad@rbk.no
Fysisk trener:
Geir Håvard Hjelde - 915 15 257 - geir.hjelde@rbk.no
Keepertrener:
Alexander Lund Hansen - 417 99 925 - alexander.lund.hansen@rbk.no
Fysioterapeut:
Eirik Nordtvedt - 926 84 106 - eirik.nordtvedt@rbk.no
Spillerkoordinator:
Hans Petter Larsen - 995 17 063 - hans-petter.larsen@kriminalomsorg.no
Utviklingskonsulent:
Tor Asle Kleveland - 920 33 007 - tor.asle.kleveland@rbk.no
Materialforvalter:
Leif Husvik - 930 21 117 - leif.husvik@rbk.no
Materialforvalter:
Per Nygaard - 992 14 182 - per.nygaard@rbk.no

Strategi og organisasjon

Leder strategi, organisasjon, kommunikasjon og samfunnsansvar:
Trond Alstad - 930 85 740 - trond.alstad@rbk.no
Kommunikasjonsmedarbeider:
Frode Søraas - 900 99 517 - frode.soraas@rbk.no
Spillerkoordinator/pressekontakt:
Harald Pedersen - 959 05 135 - harald.pedersen@rbk.no
Administrasjonskoordinator:
Guri Brønseth - 930 07 547 - guri.bronseth@rbk.no
Kjøkkensjef:
Geir Bogan - 986 24 749 - geir.bogan@rbk.no
Kjøkkenmedarbeider:
Simeon Kanu - 993 88 255

Operasjon og leveranse

Leder og leveranseansvarlig:
Bjørn Skjæran - 924 13 132 - bjorn.skjaeran@rbk.no
Salgsleder billett:
Emil Hauge - 982 57 177 - emil.hauge@rbk.no
Billettkoordinator:
Hanne Ramstad - 957 31 308 - hanne.ramstad@rbk.no
Arrangementskoordinator:
Anne Berit Sørensen - 488 69 009 - anne.berit.sorensen@rbk.no
RBK.no, SOME og samfunnskontakt:
Jørgen Stenseth - 926 68 124 - jorgen.stenseth@rbk.no
Prosjektmedarbeider RBK Skolen:
Simon Evjen - 928 63 513 - simon.evjen@rbk.no
Mats Karlstrøm - 482 07 918 - mats.karlstrom@rbk.no

Økonomi, eiendom og stadion

Leder:
Roar Munkvold - 916 61 563 - roar.munkvold@rbk.no
Økonomimedarbeidere:
Bergljot Angen - bergljot.angen@rbk.no 
Maren Rognhaug Nybrodal - maren.nybrodal@rbk.no 
Driftsleder:
Per Haugnes - 913 38 380 - per.haugnes@rbk.no
Banemester:
Anders Øien - 996 21 200 - anders.oien@rbk.no
Vaktmester:
Trond Hansen - 926 02 863 - trond.hansen@rbk.no
Driftsmedarbeider:
Martin Tinnen

Salg

Salgssjef:
Harald Lundemo - 902 20 899 - harald.lundemo@rbk.no
Salg:
Bjørn Kottum - 951 64 364 - bjorn.kottum@rbk.no
Vegard Selven - 991 65 777 - vegard.selven@rbk.no
Camilla Herstad - 924 46 418 - camilla.herstad@rbk.no 

Annonse fra Eliteserien: